maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Zdobądź Certyfikat Profesjonalnego Instalatora Fotowoltaiki

Zapraszamy na szkolenia zawodowe dla instalatorów PV. Szkolenie organizowane jest przez certyfikowany ośrodek, co daje gwarancję najwyższej jakości. Podczas szkolenia zdobędą Państwo wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną w pracy instalatora. Ukończenie szkolenia w akredytowanej jednostce jest warunkiem umożliwiającym przystąpienie do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego i zdobycie Certyfikatu Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii

Akademia OZE SEP została utworzona by szkolić wykwalifikowanych monterów instalacji fotowoltaicznych oraz propagować stosowanie i rozwój odnawialnych źródeł energii.

Organizowane przez nas szkolenie fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla osób chcących zdobyć nowy zawód lub poszerzyć swoją wiedzę w zakresie odnawialnych źródeł energii, oraz dla Firm chcących poszerzyć kwalifikacje swoich pracowników o uprawnienia do montażu instalacji fotowoltaicznych.

Oferujemy Państwu kompleksowo przygotowane szkolenie zgodne z zakresem programowym wymaganym przez Urząd Dozoru Technicznego, które odbywa się w ośrodku szkoleniowym akredytowanym przez UDT. Zaczynając od podstaw teoretycznych, poprzez zajęcia praktyczne, uczestnicy szkolenia poznają najważniejsze aspekty instalacji fotowoltaicznych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów dla elektryków daje gwarancję jakości przeprowadzanego przez nas szkolenia. Nie jesteśmy firmą handlową ani instalacyjną. Oferujemy Państwu merytoryczne szkolenia, na których prezentujemy obiektywną wiedzę teoretyczno-praktyczną pozbawioną typowego dla szkoleń marketingu.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez członków Stowarzyszenia Elektryków Polskich mających doświadczenie zarówno w praktyce związanej z eksploatacją różnego rodzaju systemów elektroenergetycznych i elektronicznych jak i wysokie umiejętności dydaktyczne. Kadra wykładowców stale podnosi swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną biorąc udział w seminariach i konferencjach branżowych poświęconych najnowszym trendom światowym w wytwarzaniu, instalatorstwie i eksploatacji pełnego spektrum rozwiązań elektrycznych, w tym energetyki ze źródeł odnawialnych.

Zważywszy, że bezpieczeństwo instalatora i użytkownika jest wartością nadrzędną, główny nacisk podczas szkolenia – oprócz treści merytorycznych – położony jest na bezpieczeństwo użytkowania, poprawność instalacji i jej niezawodność pracy w długim horyzoncie czasowym oraz wydajność wytwarzania energii.

Doświadczona kadra trenerska jest gwarancją uzyskania niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej wymaganej do zdania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje instalatora odnawialnych źródeł energii.

Ukończenie szkolenia przeprowadzonego przez akredytowaną jednostkę jest jednym z warunków uzyskania certyfikatu Urzędu Dozoru Technicznego – „Instalatora mikroinstalacji w zakresie OZE – systemy fotowoltaiczne” – zgodnie z ustawą z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz. U. 2015, poz 478, z późn. zm.).

Pozycja i ranga SEP jest gwarancją najwyższej jakości, niezawodności i wiarygodności.